SUROVÁ směs manukového medu Wedderspoon Active 7+ 500 g

manuka-blend-7

SUROVÁ směs manukového medu Wedderspoon Active 7+ je míchána se surovým novozélandským vícedruhovým medem. Dobrý pro všeobecné zdraví.

Produkty společnost Wedderspoon získaly díky své vynikající kvalitě a konzistenci uznání po celé Severní Americe, zatímco ve Velké Británii je tato společnost nová. Surový aktivní manukový med značky Wedderspoon je získáván ze vzdálených nedotčených oblastí Jižního ostrova Nového Zélandu. V rámci našich testovacích metod, abychom diferencovali potenční úroveň, je u každé šarže manukového medu Wedderspoon Active 7+ kontrolován původ a med je testován na vyšší obsah pylů, živé enzymy, antioxidanty a další fytochemické složky.

Slib společnosti Wedderspoon

U všech našich SUROVÝCH nepasterizovaných aktivních super medů ručíme za následující:
• Med bez antibiotik a geneticky modifikovaných organismů
• Každou sklenici lze vysledovat zpět až k mistru včelaři
• Aktivity našich medů bylo dosaženo přirozenou cestou
• Naše obaly neobsahují BPA

Med Wedderspoon

Naši včelaři jsou si vědomi krize související s CCD (syndromem zhroucení včelstev) a používají udržitelné a pracné včelařské praktiky, aby byly jejich úly zdravé a docházelo k rozšíření a udržování včelí populace. Každá várka medu je testována na čistotu pylu a může být zpětně dosledována až k úlu, což zaručuje stálou kvalitu všech produktů Wedderspoon.

Všechny naše řemeslné nepasterizované medy jsou SUROVÉ, což znamená, že nebyly zahřáty na teplotu vyšší než 42 stupňů Celsia, což je průměrná teplota vnitřku pracujícího včelího úlu. Surový med je důležitý, neboť zaručuje, že přírodní včelí enzymy, antioxidanty, vitaminy a minerály i aktivity obsažené v surovém medu zůstanou beze změn a nedotčené a během balení nedojde k jejich zničení. Všechny naše medy jsou testovány, aby bylo zaručeno, že nikdy nebudou obsahovat chemická rezidua a antibiotika.